Akademia Piłkarska 21 Kraków - Juniorzy Młodsi - strona nieoficjalna

Sopot Football Cup 2011

W dniach 17-19 czerwca odbędzie się II Edycja Sopot Cup. Sama nazwa turnieju wskazuje na miejsce jego rozgrywania na terenie "Perły Bałtyku", najbardziej znanego polskiego kurortu.

Tegoroczny turniej organizowany jest przez Akademię Sportową "Pomorze". Wśród członków-założycieli Stowarzyszenia są trenerzy znani jak Polska długa i szeroka. Michał Globisz, Józef Gładysz, Janusz Kupcewicz - te nazwiska są gwarancją wysokiego poziomu
sportowego i zdrowej rywalizacji. Impreza, jest organizowana dla młodych piłkarzy urodzonych w roku 1999. Wychodząc z założenia, że w tym wieku rywalizacja sportowa powinna iść w parze z dobrą zabawą przygotowaliśmy liczne atrakcje towarzyszące. Dzieci będę miały okazję popływać w sopockim Aqua Parku, pościgać się na gokartach, pobawić w Adventure Parku wreszcie odwiedzić świeżo oddaną do użytku gdańską PGE Arenę. Wśród imprez towarzyszących przewidzieliśmy również rozegranie meczu charytatywnego (Gwiazdy Polskiej Ligi kontra Reprezentanci Kadry Pomorza) w czasie którego zbierane będą środki na szczytny cel. Warto dodać, iż impreza uzyskała honorowy patronat Prezydenta Sopotu, Pana Jacka Karnowskiego i Marszałka Województwa Pomorskiego, Mieczysława Struka.

Patronami medialnymi turnieju zostali: telewizja Orange Sport, Gazeta Wyborcza Trójmiasto oraz serwis internetowy Weszło.com. Finansowe wsparcie turnieju zadeklarowały następujące podmioty: Pomorski Urząd Marszałkowski, Miasto Sopot, Nordea Bank Polska, Heavy Duty, Hotel Szydłowski, Cafe Ferber, 24registry.com, Aluship Technology.

Udział w turnieju potwierdziły m in . LECHIA GDAŃSK ,ARKA GDYNIA 2000 , BAŁTYK GDYNIA, KADRA POM-ZPN 99 , WARTA POZNAŃ , CHEMIK POLICE , AP 21 KRAKÓW SALOS SZCZECIN , ELANA TORUŃ , CHEMIK BYDGOSZCZ , KOTWICA KOŁOBRZEG, WISŁA PŁOCK, WISŁA KRAKÓW i wiele innych.

www.sopot-cup.pl

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.